app1

Нейростимулятор “BRAINSTORM”

Застосування технології tDCS повністю безпечно і не викликає сильних побічних ефектів. Вплив виявляється тільки на потрібні зони головного мозку, а сила струму мала і не перевищує 2-х міліампер.

Що це?

Перенапруження на роботі, постійний потік нової інформації, перемикання між різними завданнями і справами - все це змушує наш мозок працювати на межі можливостей, задіюючи одночасно кілька зон кори. Щоб розв'язувати проблеми з недостатньою ефективністю роботи мозку, був створений нейростимулятор Brainstorm. Пристрій поетапно впливає на різні зони кори головного мозку, змінюючи та стимулюючи їх.

Дизайн

Нейростимулятор Brainstorm представляє набір з самого нейростимулятора у вигляді пульта управління, пари гелевих електродів, струмопровідних губок, контактного проводу та пляшечки зі струмопровідною рідиною для змочування електродів. На самому нейростимуляторами знаходиться регуляторна ручка, індикатор роботи приладу і гніздо для підключення контактного проводу до електродів.

Нейростимулятор Brainstorm нагадує прилад для фізіолікування, тільки користуватися ним можна вдома з комфортом. У комплекті так само є м'які налобна і наплічна пов'язки, які фіксують електроди на голові або плечі. Інтуїтивно зрозумілі піктограми на лицьовій стороні нейростимулятора дозволяють регулювати потужність подачі струму.

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

dv278