dev-аппарат

Нейростимулятор “BRAINSTORM”

Застосування технології tDCS повністю безпечно і не викликає сильних побічних ефектів. Вплив виявляється тільки на потрібні зони головного мозку, а сила струму мала і не перевищує 2-х міліампер.

Що це?

Перенапруження на роботі, постійний потік нової інформації, перемикання між різними завданнями і справами - все це змушує наш мозок працювати на межі можливостей, задіюючи одночасно кілька зон кори. Щоб розв'язувати проблеми з недостатньою ефективністю роботи мозку, був створений нейростимулятор Brainstorm. Пристрій поетапно впливає на різні зони кори головного мозку, змінюючи та стимулюючи їх.

Дизайн

Нейростимулятор Brainstorm представляє набір з самого нейростимулятора у вигляді пульта управління, пари гелевих електродів, струмопровідних губок, контактного проводу та пляшечки зі струмопровідною рідиною для змочування електродів. На самому нейростимуляторами знаходиться регуляторна ручка, індикатор роботи приладу і гніздо для підключення контактного проводу до електродів.

Нейростимулятор Brainstorm нагадує прилад для фізіолікування, тільки користуватися ним можна вдома з комфортом. У комплекті так само є м'які налобна і наплічна пов'язки, які фіксують електроди на голові або плечі. Інтуїтивно зрозумілі піктограми на лицьовій стороні нейростимулятора дозволяють регулювати потужність подачі струму.

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре