АВА (Applied Behavior Analysis)

Метод навчання, за допомогою якого можливо коригувати небажаної поведінки, навчати різним навичкам (соціально-побутовим, комунікативним, академічним) незалежно від рівня розвитку дитини.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Метод затверджений службою охорони здоров’я США та американською асоціацією психологів. Він пройшов необхідне наукове тестування, яке підтверджує практичність, якість і ефективність програми. Даний метод використовується в корекційній педагогіці для вирішення завдань, пов’язаних з особливостями в навчанні та поведінці. АВА терапію використовують для роботи з дітьми та дорослими, у яких спостерігаються особливості в сприйнятті й засвоєнні інформації, розвитку мовлення та пам’яті. На даному етапі АВА є одним з основних методів реабілітації дітей з розладами аутистичного спектра, чия ефективність підтверджена в науковій літературі.

В рамках ABA-терапії ми представляємо ті чи інші функції, необхідні дитині, у вигляді декількох послідовних дій, кожне з яких буде метою на певному проміжку часу.

Позитивний ефект ABA-терапії заснований на принципі умовного рефлексу: допомагаючи дитині розвивати необхідні навички, ми зміцнюємо кожну з її дій певною винагородою. Це може бути матеріальна винагорода – наприклад, солодощі або якісь речі, які любить. Або емоційна винагорода: обійняти дитину, поцілувати її, поплескати в долоні, надати якусь позитивну увагу.

Набір таких стимулів індивідуальний і залежить від ступеня розвитку аутизму. Чим сильніше відставання в розвитку, тим менш виражені когнітивні здібності, тим імовірніше, що на початковому етапі ефективним підкріпленням будуть тільки матеріальні стимули. І, навпаки, якщо аутистичні риси виражені не надто яскраво, терапевт разом з батьками зосередиться тільки на емоційних стимулах.

Головна мета ABA-терапії – допомогти дитині стати якомога більш самостійною, незалежною. Адже в міру фізичного розвитку життя в суспільстві буде вимагати від дитини певних соціальних умінь і навичок спілкування з іншими людьми, реалізації різних соціальних і професійних ролей. Тому в міру набуття дитиною найпростіших побутових звичок ABA-терапія переходить до розвитку її соціальних і комунікативних навичок, її взаємодії з однолітками та найближчим оточенням.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Вартість

Електроенцефалографічне дослідження (ЕЕГ) діагностика 30 хв 650 грн
Електроенцефалографічне дослідження (Протокол М) дослідження 45 хв 800 грн
Діагностика СДУГ (MOXO-тест) діагностика 60 хв 900 грн
Нічний ЕЕГ-відеомоніторинг діагностика до 12 годин 8000 грн
Реоенцефалографія сеанс 450 грн
Реоенцефалографія протокол М сеанс 650 грн

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
098 7135618

-

Україна, м. Київ
вул. Драгомирова, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com