АВА (Applied Behavior Analysis)

Метод навчання, за допомогою якого можливо коригувати небажаної поведінки, навчати різним навичкам (соціально-побутовим, комунікативним, академічним) незалежно від рівня розвитку дитини.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Метод затверджений службою охорони здоров’я США та американською асоціацією психологів. Він пройшов необхідне наукове тестування, яке підтверджує практичність, якість і ефективність програми. Даний метод використовується в корекційній педагогіці для вирішення завдань, пов’язаних з особливостями в навчанні та поведінці.

АВА терапію використовують для роботи з дітьми та дорослими, у яких спостерігаються особливості в сприйнятті й засвоєнні інформації, розвитку мовлення та пам’яті. На даному етапі АВА є одним з основних методів реабілітації дітей з розладами аутистичного спектра, чия ефективність підтверджена в науковій літературі.

В рамках ABA-терапії ми представляємо ті чи інші функції, необхідні дитині, у вигляді декількох послідовних дій, кожне з яких буде метою на певному проміжку часу.

Позитивний ефект ABA-терапії заснований на принципі умовного рефлексу: допомагаючи дитині розвивати необхідні навички, ми зміцнюємо кожну з її дій певною винагородою. Це може бути матеріальна винагорода – наприклад, солодощі або якісь речі, які любить. Або емоційна винагорода: обійняти дитину, поцілувати її, поплескати в долоні, надати якусь позитивну увагу.

Набір таких стимулів індивідуальний і залежить від ступеня розвитку аутизму. Чим сильніше відставання в розвитку, тим менш виражені когнітивні здібності, тим імовірніше, що на початковому етапі ефективним підкріпленням будуть тільки матеріальні стимули. І, навпаки, якщо аутистичні риси виражені не надто яскраво, терапевт разом з батьками зосередиться тільки на емоційних стимулах.

Головна мета ABA-терапії – допомогти дитині стати якомога більш самостійною, незалежною. Адже в міру фізичного розвитку життя в суспільстві буде вимагати від дитини певних соціальних умінь і навичок спілкування з іншими людьми, реалізації різних соціальних і професійних ролей.

Тому в міру набуття дитиною найпростіших побутових звичок ABA-терапія переходить до розвитку її соціальних і комунікативних навичок, її взаємодії з однолітками та найближчим оточенням.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

НАША КОМАНДА

Сторожук Мария Викторовна

Сторожук Марія Вікторівна

Співзасновник, психолог, сертифікований фахівець методу біоакустичної корекції

Докладніше

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com