Методика біологічного зворотного зв’язку (БЗЗ терапія/biofeedback therapy)

Це ефективний, безпечний і стійкий, немедикаментозний засіб розвитку функціональних і адаптаційних можливостей організму.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Області застосування

Всі методики застосування БОС можна умовно розділити на дві групи: активаційний тренінг і релаксаційний (розслабляючий) тренінг.

 • Активаційний тренінг використовується в лікуванні синдрому дефіциту уваги з переважанням неуважності. Відзначено, що після такого курсу діти стають уважнішими, поліпшується успішність. Такий тренінг використовується також в лікуванні астенічних станів, що характеризуються підвищеною неуважністю.
 • Релаксаційний тренінг використовується у дітей з переважанням в поведінці гіперактивності й імпульсивності. За допомогою такого тренінгу можна домогтися зменшення тиків, страхів. Діти стають спокійнішими, поліпшується поведінка в школі та вдома.

Метод БОС також використовується в лікуванні неврастенії, мігрені, головних болів, напруги, неврозів.

Курс БОС становить в середньому від 8 до 30 сеансів, заняття проводяться 2-5 разів на тиждень, залежно від стану та можливостей клієнтів, а також реакції на процедури. Перевагою цього методу є активна участь пацієнта в корекційної процесі. Метод абсолютно безпечний, тому що при його використанні не виявляється фізичного впливу, а відбувається психофізіологічний тренінг, в ході якого мозок навчають працювати в правильному режимі.

Перед заняттями клієнту проводиться діагностичне обстеження, що включає запис і аналіз ЕЕГ. Електроенцефалограму детально розбирають, порівнюють з нормативною базою даних. На основі аналізу ЕЕГ і первинної консультації фахівець підбирає режими тренування для кожного клієнта індивідуально.

Заняття на спеціалізованому обладнанні мають довготривалий ефект, оскільки допомагають сформувати стійкі навички правильного дихання, мови, уваги, а також розвиток опорно-рухових реакцій при необхідності.

Вікіпедія нам говорить: біологічний зворотний зв’язок (Biofeedback) – технологія, що включає комплекс дослідницьких, лікувальних і профілактичних фізіологічних процедур, в ході яких пацієнту за допомогою зовнішньої ланцюга зворотного зв’язку, на комп’ютері, пред’являється інформація про стан і зміну тих чи інших власних фізіологічних процесів.

Метод БОС, незважаючи на складне пояснення його суті, має відносно просту для пацієнта процедуру, доступну для розуміння навіть дітей. Більш того, заняття проходять в ігровій формі, з комп’ютером, що підвищує привабливість цього методу.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com