Методика біологічного зворотного зв’язку (БЗЗ терапія/biofeedback therapy)

Це ефективний, безпечний і стійкий, немедикаментозний засіб розвитку функціональних і адаптаційних можливостей організму.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Області застосування

Всі методики застосування БОС можна умовно розділити на дві групи: активаційний тренінг і релаксаційний (розслабляючий) тренінг.

 • Активаційний тренінг використовується в лікуванні синдрому дефіциту уваги з переважанням неуважності. Відзначено, що після такого курсу діти стають уважнішими, поліпшується успішність. Такий тренінг використовується також в лікуванні астенічних станів, що характеризуються підвищеною неуважністю.
 • Релаксаційний тренінг використовується у дітей з переважанням в поведінці гіперактивності й імпульсивності. За допомогою такого тренінгу можна домогтися зменшення тиків, страхів. Діти стають спокійнішими, поліпшується поведінка в школі та вдома.

Метод БОС також використовується в лікуванні неврастенії, мігрені, головних болів, напруги, неврозів.

Курс БОС становить в середньому від 8 до 30 сеансів, заняття проводяться 2-5 разів на тиждень, залежно від стану та можливостей клієнтів, а також реакції на процедури. Перевагою цього методу є активна участь пацієнта в корекційної процесі. Метод абсолютно безпечний, тому що при його використанні не виявляється фізичного впливу, а відбувається психофізіологічний тренінг, в ході якого мозок навчають працювати в правильному режимі.

Перед заняттями клієнту проводиться діагностичне обстеження, що включає запис і аналіз ЕЕГ. Електроенцефалограму детально розбирають, порівнюють з нормативною базою даних. На основі аналізу ЕЕГ і первинної консультації фахівець підбирає режими тренування для кожного клієнта індивідуально.

Заняття на спеціалізованому обладнанні мають довготривалий ефект, оскільки допомагають сформувати стійкі навички правильного дихання, мови, уваги, а також розвиток опорно-рухових реакцій при необхідності.

Вікіпедія нам говорить: біологічний зворотний зв’язок (Biofeedback) – технологія, що включає комплекс дослідницьких, лікувальних і профілактичних фізіологічних процедур, в ході яких пацієнту за допомогою зовнішньої ланцюга зворотного зв’язку, на комп’ютері, пред’являється інформація про стан і зміну тих чи інших власних фізіологічних процесів.

Метод БОС, незважаючи на складне пояснення його суті, має відносно просту для пацієнта процедуру, доступну для розуміння навіть дітей. Більш того, заняття проходять в ігровій формі, з комп’ютером, що підвищує привабливість цього методу.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Вартість

Електроенцефалографічне дослідження (ЕЕГ) діагностика 30 хв 650 грн
Електроенцефалографічне дослідження (Протокол М) дослідження 45 хв 800 грн
Діагностика СДУГ (MOXO-тест) діагностика 60 хв 900 грн
Нічний ЕЕГ-відеомоніторинг діагностика до 12 годин 8000 грн
Реоенцефалографія сеанс 450 грн
Реоенцефалографія протокол М сеанс 650 грн

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
098 7135618

-

Україна, м. Київ
вул. Драгомирова, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com