Мозочкова стимуляція з використанням стабілоплатформи та елементів біозворотнього зв’язку

Сучасний метод корекції різних порушень в мовному та інтелектуальному розвитку.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

До засобів мозочка стимуляції можна віднести:

 • балансирная дошка Ф. Билги, спрямована на розвиток координації, навички балансування і спритності (Learning Breakthrough ( «прорив у навчанні»);
 • інтерактивна платформа Wii Fit містить чотири категорії вправ: аеробіка, фізичні вправи, йога і гри, що покращують баланс тіла (яка успішно та активно застосовується в центрі «РОЗВИТОК» і доповнює класичні заняття);
 • комплект обладнання «тренажерна-інформаційна система», що включає пристрій для розвитку вестибулярного апарату (вестибулярна платформа).

Які результати?

Мозочкова стимуляція є частиною комплексного підходу, і з її допомогою можна значно поліпшити сприйняття дитиною усного та писемного мовлення, розвинути навички читання, математичні здібності, концентрацію уваги, стимулювати розвиток пам’яті. Мозочкова стимуляція значно підвищує ефективність занять з логопедами, педагогами, психологами.

Скільки потрібно займатися?

Необхідні регулярні заняття від щоденних до 3-х разів на тиждень.

Курс – це 13-15 занять по 30-40 хвилин.

Індивідуальну програму мозочкової стимуляції для дитини становить нейропсихолог на основі діагностичного обстеження.

Можливо, батькам здається, що незграбність, порушення балансу і координації рухів – це скоріше особливості дитини, а не неврологічні проблеми. Але ці «особливості» є ознаками порушень роботи стовбура мозку і мозочка. Попри те, що застосовується він всього пару десятиліть, фахівці бачать за ним велике майбутнє, називаючи його буквально «ключем до навчання мозку».

Мозочок містить найвищу концентрацію (більш 50%) нервових клітин по відношенню до інших відділів мозку. Він підтримує постійний зв’язок з лобовими частками, а значить, контролює рух і сенсорне сприйняття. Взявши за основу цю властивість мозочка, вчені розробили методику роботи, що дозволяє значно поліпшити здатність до навчання, сприйняття і переробки інформації.

У більшості дітей з мовними проблемами діагностуються порушення в роботі мозочка.

Можливо, ці порушення самі по собі не є єдиною причиною порушень мовного розвитку.

Однак подолання дисфункції мозочка значно прискорює процес корекції мовних порушень.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com