Нейростимуляція

Наш мозок – справжній командний центр. Різні зони кори головного мозку відповідають за мислення, мовлення, розуміння мовлення, навчання, увагу, рух, слух, зір і багато іншого. Нейростимуляція активує їх. Змінюючи активність цих зон, можна покращувати безліч параметрів роботи мозку.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Безпека нейростимуляціі підтверджується більш ніж 30 роками досліджень. Крім того, аналіз 209 досліджень нейростимуляціі вченими з Гарварда показав безпеку даної стимуляції для людини.

Тривалість процедури в середньому 20 хвилин, курс становить 10 процедур. Щодня або через день задля накопичувального ефекту.

Дана психофізіологічна методика найбільш ефективна при:

 • мовленнєвих вадах (затримка мовного розвитку (ЗМР), загальне недорозвинення мови (ЗНР), дизартрія та інші);
 • затримці психічного розвитку (ЗПР), мінімальної мозкової дисфункції (ММД), дитячому церебральному паралічі (ДЦП), розладах аутистичного спектра (РАС));
 • синдромі дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ);

Прилад, який використовує наш центр пройшов сертифікацію якості виробленої електроніки. Наш пристрій відноситься до категорії товарів для побутового використання, а сила струму при нейростимуляції настільки мала, що не підпадає під нормативи для сертифікації безпеки. У зв’язку з тим, що призначення приладу – немедичне, він не є медичним обладнанням.

Нейростимуляція протипоказана людям, які страждають від судомних станів (епілепсії), травм і пухлин головного мозку, інфекційних уражень центральної нервової системи, гідроцефалії, гострих психічних розладів або інших захворювань нервової системи, тиреотоксикозу, серйозних порушень серцево-судинної системи, підвищеної чутливості до електрики.

Якщо у вас є сумніви про можливість застосування нейростимуляції при вашому стані здоров’я – обов’язково проконсультуйтеся з Вашим  лікарем перед прийняттям рішення проходження курсу.

БАК + НЕЙРОСТИМУЛЯЦІЯ

Метод біоакустичні корекції в поєднанні з нейростимуляцією показує якісні динамічні зміни вже під час самих занять, які фіксуємо, аналізуючи електроенцефалограму на процедурах з біоакустичні корекції.

Так само комплекс, що складається з цих двох методів, підвищує ефективність терапевтичного ефекту, сприяє стабілізації емоційного стану дитини, і підвищення мовних здібностей.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Вартість

Електроенцефалографічне дослідження (ЕЕГ) діагностика 30 хв 650 грн
Електроенцефалографічне дослідження (Протокол М) дослідження 45 хв 800 грн
Діагностика СДУГ (MOXO-тест) діагностика 60 хв 900 грн
Нічний ЕЕГ-відеомоніторинг діагностика до 12 годин 8000 грн
Реоенцефалографія сеанс 450 грн
Реоенцефалографія протокол М сеанс 650 грн

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
098 7135618

-

Україна, м. Київ
вул. Драгомирова, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com