Транскраніальна мікрополяризація

Наш мозок – справжній командний центр. Різні зони кори головного мозку відповідають за мислення, мовлення, розуміння мовлення, навчання, увагу, рух, слух, зір і багато іншого. Транскраніальна мікрополяризація активує їх. Змінюючи активність цих зон, можна покращувати безліч параметрів роботи мозку.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Безпека транскраніальної мікрополяризації підтверджується більш ніж 30 роками досліджень. Крім того, аналіз 209 досліджень транскраніальної мікрополяризації вченими з Гарварда показав безпеку даної стимуляції для людини.

Тривалість процедури в середньому 20 хвилин, курс становить 10 процедур. Щодня або через день задля накопичувального ефекту.

Дана психофізіологічна методика найбільш ефективна при:

 • мовленнєвих вадах (затримка мовного розвитку (ЗМР), загальне недорозвинення мови (ЗНР), дизартрія та інші);
 • затримці психічного розвитку (ЗПР), мінімальної мозкової дисфункції (ММД), дитячому церебральному паралічі (ДЦП), розладах аутистичного спектра (РАС));
 • синдромі дефіциту уваги і гіперактивності (РДУГ);

Прилад, який використовує наш центр пройшов сертифікацію якості виробленої електроніки. Наш пристрій відноситься до категорії товарів для побутового використання, а сила струму при транскраніальної мікрополяризації настільки мала, що не підпадає під нормативи для сертифікації безпеки. У зв’язку з тим, що призначення приладу – немедичне, він не є медичним обладнанням.

Транскраніальна мікрополяризація протипоказана людям, які страждають від судомних станів (епілепсії), травм і пухлин головного мозку, інфекційних уражень центральної нервової системи, гідроцефалії, гострих психічних розладів або інших захворювань нервової системи, тиреотоксикозу, серйозних порушень серцево-судинної системи, підвищеної чутливості до електрики.

Якщо у вас є сумніви про можливість застосування транскраніальної мікрополяризації при вашому стані здоров’я – обов’язково проконсультуйтеся з Вашим  лікарем перед прийняттям рішення проходження курсу.

БАК + Транскраніальна мікрополяризація

Метод біоакустичні корекції в поєднанні з транскраніальною мікрополяризацією показує якісні динамічні зміни вже під час самих занять, які фіксуємо, аналізуючи електроенцефалограму на процедурах з біоакустичні корекції.

Так само комплекс, що складається з цих двох методів, підвищує ефективність терапевтичного ефекту, сприяє стабілізації емоційного стану дитини, і підвищення мовних здібностей.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com