Корекційні заняття з психологом

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Дитяча психіка – дуже тонка і недоросла система, злагоджена робота якої забезпечує благополучний розвиток організму в цілому.

Вкрай важливо, щоб дитина проходила всі щаблі свого психічного, емоційного та інтелектуального розвитку послідовно. Тільки за умови гармонійної роботи психіки формування особистості йде в правильному руслі. Будь-яке відхилення, стрес, підвищення навантажень можуть привести до дисбалансу.

Заняття з психологом – цикл занять з метою усунення проблем в роботі вищих психічних функцій, які є першопричиною проблем у розвитку та навчанні. Психолог в першу чергу контролює процеси розвитку і проводить корекційну роботу в тих випадках, коли необхідно стабілізувати систему.

Необхідність занять з психологом можливо визначити після проведення комплексної психолого-педагогічної діагностики.

На етапі діагностики психолог звертає увагу та оцінює.

 • особливості поведінки та адаптації дитини;
 • мотивацію до гри та спілкування;
 • вибір діяльності і її різноманітність;
 • особливості комунікації;
 •  інтелектуальний розвиток;
 • пізнавальні процеси (пам’ять, мислення, увага, сприймання);
 • вольова регуляція поведінки;
 • міжособистісні взаємини.

Корекційні заняття з психологом

В результаті обстеження психолог може дати батькам усні або письмові рекомендації, запропонувати різні форми і варіанти занять.

Основним напрямком діяльності психолога є соціально-емоційний розвиток дитини.

При плануванні роботи з корекції порушень в емоційній та соціальній сферах враховується:

 • первинний запит батьків;
 • результати діагностичного обстеження;
 • особливості внутрішньосімейних відносин і виховання;

Так як значна частина наших відвідувачів – маленькі діти, всі заняття проводяться в ігровій формі. Це дозволяє не тільки утримувати їх інтерес і увагу, але і дає можливість відчувати себе вільно і впевнено. Старші діти займаються більш «академічним» чином – із завданнями та вправами. Однак на заняттях передбачена часта зміна видів діяльності для того, щоб діти не втомлювалися і не працювали в напрузі.

Заняття один на один з фахівцем дозволяють приділити максимальну увагу дитині і її стану, знайти до неї підхід і вести роботу найбільш якісно і результативно.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com