Діагностика аутизму методика CASD

CASD – це швидкий та ефективний метод виявлення розладів аутистичного спектра серед дітей різного віку. Система охоплює шість груп ознак та складається з 30 основних симптомів аутизму.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Коли і навіщо рекомендується пройти тест CASD?

При аутизмі у дітей є складне дезінтегроване порушення психічного розвитку, що проявляється у виражених проблемах у спілкуванні та соціальній взаємодії, повторюваними діями та обмеженістю інтересів.

Проблеми у ранньому виявленні розладів аутистичного спектра гостро стоять перед лікарями, батьками і педагогами. Для цього створюються різні системи та тести.

Тест CASD є однією з методик швидкого і точного виявлення РАС. Його принцип базується на багаторічних спостереженнях та систематизації отриманих даних у пацієнтів з аутизмом. Також до нього включені відстежені та систематизовані лікарями спостереження батьків та педагогів.

У тесті CASD усі симптоми систематизуються. Він може проводитись неврологами, психологами чи психіатрами, які мають досвід роботи з такими дітьми. CASD допомагає виявити ймовірність РАС, і результати якого стають приводом для подальшого проведення диференціальної психолого-педагогічної діагностики.

Симптоми

CASD охоплює 30 основних і супутніх симптомів РАС, які поділені на шість груп:

 1. Проблеми з соціальною взаємодією
 2. Персеверації
 3. Соматосенсорні порушення
 4. Атипове спілкування і розвиток
 5. Настрій і його порушення
 6. Проблеми з увагою і безпекою

Як відбувається тестування?

Скринінгова шкала розладів аутистичного спектра CASD проводиться як в амбулаторних умовах, так і дистанційно; може бути проведена як окремим тестуванням, так і входити до комплекту послуг разом із консультацією психолога, та до комплексного дослідження РАС разом з ЕЕГ та консультацією психофізіолога.
Опитувальник розладів аутистичного спектра може адаптуватись під вік пацієнта. Питання задаються батькам чи опікунам дитини. Спеціаліст, що проводить діагностику аутизму у дітей, уважно стежить за реакціями й реєструє результати відповідей.

Переваги методу та його проведення у Development Clinic

Пройти діагностику аутизму CASD у нашій клініці може кожен охочий. Проведення тесту в нашому Центрі дасть низку переваг:

 • можливість офлайн та онлайн тестування
 • шидке отримання заключення
 • комплексне дослідження РАС
 • рекомендації з подальшої корекції

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com