Кінезіотейпування

Це допоміжний метод, який застосовується при лікуванні різних захворювань опорно-рухового апарату. Кінезіотейпи дозволяють зменшити навантаження на м’язи, полегшити їх роботу, поліпшити стійкість. Великого поширення він отримав в якості додаткового елементу комплексної терапії ДЦП.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Суть методики:

Застосування тонкої еластичної терапевтичної стрічки на бавовняній основі. За еластичністю і товщині тейп практично ідентичний шкірі людини, що дозволяє носити його без обмеження рухів.

Кінезіологічний тейп відрізняється від звичайної еластичної стрічки. Він володіє унікальними пружними властивостями, що дозволяє стрічці забезпечувати динамічну підтримку. Це забезпечує майже “другу шкіру”, яка захищає ваші суглоби й м’язи. Крім того, завдяки дивним пружним властивостям Кінезіологічна стрічка забезпечує повний рух частин вашого тіла.

За рахунок того, що тейпи зроблені з натурального матеріалу – бавовни, не містять лікарських препаратів, їх можна використовувати навіть для новонароджених. Однак дуже важливо, щоб терапією займався кваліфікований фахівець, який має відповідні сертифікати. Кінеза тейпи стали дуже доступними, але знайти якісні дуже складно.

Кінезіотейпінг

Кінезіотейпування дітей зараз дуже поширене, його активно застосовують для корекції:

 • ДЦП;
 • синдрому Дауна;
 • плоскостопості та інших відхилень у розвитку стоп;
 • затримки розвитку;
 • аутизму;
 • різних травм;
 • виправлення постави і т.д.

Кінезіотейпування має ряд переваг:

 • при накладеному тейпі дитина може вільно рухатися;
 • дітям подобається такий «барвистий» метод лікування;
 • накладені на тіло тейпи діють протягом 24 годин;
 • доступна вартість;
 • гіпоалергенність;
 • прекрасно поєднується з будь-яким методом лікування.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com