Киснева терапія

Важливість кисню для всіх живих організмів на планеті, складно переоцінити. Завдяки його наявності в атмосфері ми живемо. Цей простий газ, який хіміки позначають як О2, бере участь в процесах синтезу енергії, за рахунок якої наші клітини можуть функціонувати. Саме тому кисень в сфері реабілітації та відновлення дуже популярний.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Оксигенотерапія проводиться методом інгаляції. Повітря, що вдихається пацієнтом збагачується киснем шляхом зменшення в ньому вмісту азоту.

Робота апарату заснована на технології «молекулярного поділу газів». Повітря з приміщення надходить в концентратор, очищається, проходячи через систему фільтрації, після чого стискається і при змінному тиску подається на одну з двох колонок, наповнених адсорбентом – так зване «молекулярне сито». Молекулярне сито поглинає азот і домішки, але безперешкодно пропускає кисень. В результаті даного процесу концентрація О2 на виході з апарату зростає до 93%. Кисень необхідно зволожувати, пропускаючи його через воду.

Сфери впливу

 • підвищується фізична і розумова працездатність;
 • поліпшується пам’ять;
 • полегшуються головні болі;
 • поліпшується сон;
 • підвищується імунітет;
 • помітно поліпшується загальне самопочуття;
 • підвищується стійкість до стресів;
 • нейтралізуються токсини;
 • ліквідує симптоми гіпоксії.

Наші переваги

 1. Наш кисневий конденсатор вважається найнадійнішим і ефективним в роботі кисневим апаратом!
 2. Забезпечений інтегрованим фільтром, який здійснює грубу і тонку фільтрацію повітря.
 3. Ще однією дуже важливою перевагою, є наявність антибактерицидного фільтра, який стоїть усередині кисневого апарату. антибактерицидний фільтр очищає кисень від бактерій і вірусів, що знаходяться в повітрі на 99,99%, і подає пацієнтові висококонцентрований медичний кисень.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com