Що таке аутизм?

Аутизм – це інша форма розвитку людини, ніж типова, що виявляється у відмінностях у способах спілкування, встановленні стосунків, вираженні емоцій, навчанні та різноманітності моделей поведінки. Кожен аутист індивідуальний, і раніше згадані особливості можуть проявлятися різною мірою. Аутизм впливає на багато сфер функціонування і змушує людей у спектрі розвиватися по-різному.

 

АУТИЗМ ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ У 1 З 100 ЛЮДЕЙ В УКРАЇНІ

 

Чому ми говоримо про аутистичний спектр?

У випадку аутизму ми говоримо про спектр станів, оскільки не існує єдиної моделі рівня функціонування, що характеризує аутичних людей. Це означає, що аутизм може набувати абсолютно різних форм: від легких симптомів до дуже важких, що ускладнюють функціонування в усіх сферах життя.

Чи можна вилікувати аутизм?

Аутизм супроводжує людину впродовж усього життя, але за відповідного догляду та правильно підібраної терапії її функціонування можна значно поліпшити. Що раніше поставлений діагноз і подальша індивідуальна терапія, то більше шансів поліпшити якість життя аутичних людей та їхніх родин.

 

Аутизм у дорослих

Зазвичай аутизм діагностують у перші роки життя, але бувають ситуації, коли діагноз ставлять лише дорослим. Він використовує діагностичні інструменти та засоби, адаптовані до віку людини. Особлива увага також приділяється її повсякденному функціонуванню.

Як і діти з аутизмом, дорослі можуть зазнавати труднощів із міжособистісними стосунками, передачею вербальних повідомлень або неохоче змінюватися. Якомога більш рання діагностика та лікувальні заходи мають вирішальне значення для якості їхнього повсякденного життя, що дає змогу їм набути навичок самостійного життя, роботи та функціонування в суспільстві.

dev-logo (2)

Ми зібрали інноваційні світові методи корекції та реабілітації психофізіологічної діяльності для того, щоб кожен клієнт зміг відчути на собі й своїх близьких результат розвитку сучасної психофізіологічної науки

Наші переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com