Neurofeedback терапія (Біоакустична корекція)

Один з найбільш м’яких методів відновної психофізіології, але в свою чергу є одним з найефективніших.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Біоакустична корекція – сучасний метод лікування, спрямований на корекцію психоемоційного стану людини. В основі методу лежить перетворення сигналів електроенцефалограми (ЕЕГ) в коливання акустичного діапазону, що дозволяє пацієнтові сприймати електричну активність головного мозку в реальному часі. Біоакустична корекція – це метод сенсорної ЕЕГ-залежної neurofeedback терапії, яка активізує механізми саморегуляції організму. Відмітним моментом методу БАК є мимовільна саморегуляція функціонального стану центральної нервової системи, що робить можливим його застосування при порушеннях емоційно-вольової та когнітивної сфер психічної діяльності, а також не накладає обмеження за віком пацієнта. Особливо яскраві результати спостерігаються у дітей з синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, затримках психічного розвитку, порушення МОВНОЇ активності. Відмінною рисою БАК є те, що результат обговорюється не просто на словах, а й бачимо на ЕЕГ, оскільки кожен сеанс записується, і є можливість фахівцеві відстежити що було на початку курсу, і по його закінченню.

Курс триває від 7 до 15 днів, від 15 до 20 хвилин, в залежності від ступеня тяжкості діагнозу. Процедура проводиться під наглядом фахівця, тривалість курсу і підбір програми здійснюється після попередньої консультації.

БАК + НЕЙРОСТІМУЛЯЦІЯ

Метод біоакустичні корекції в поєднанні з нейростимуляцією показує якісні динамічні зміни вже під час самих занять, які фіксуємо, аналізуючи електроенцефалограму на процедурах з біоакустичні корекції.

Так само комплекс, що складається з цих двох методів, підвищує ефективність терапевтичного ефекту, сприяє стабілізації емоційного стану дитини, і підвищення мовних здібностей.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com