Электромагнитная терапия "NeoRhytm"

Електромагнітна терапія “NeoRhytm”

NeoRhythm - це пристрій який використовують при порушеннях сну, зниженні уваги і концентрації, загальній напрузі, втомі, в основі якого лежить імпульсна терапія електромагнітним полем.

Що це?

Електромагнітна терапія (терапія PEMF) використовує спалахи низького рівня електромагнітного випромінювання для активації енергії клітини і стимуляції її природніх механізмів відновлення.

Усередині обруча знаходяться 5 інверційних котушок, що генерують магнітне поле низької інтенсивності, щоб виробляти частоти, відповідні частотам, які природним чином виробляються в головному мозку у вигляді мозкових хвиль (альфа, бета, гамма, дельта і тета). При використанні обруча електромагнітні хвилі NeoRhythm синхронізуються з частотами головного мозку, створюючи ідеальне середовище для роботи, медитації і сну.

Коли NeoRhythm максимально ефективний?

  • Допомагає поліпшити когнітивні здібності (пам'ять, мислення, сприйняття і т.д.).
  • Заряджає клітини енергією на молекулярному рівні, що призводить до транспортування більшої кількості кисню в мозок і посилення кровотоку.
  • Апарати PEMF працюють в коллобораціі з власними процесами нормалізації організму, щоб полегшити біль, відновлюючи здатність клітин функціонувати ефективно.
  • Доповнює будь-яку програму корекційних фізіотерапевтичних програм (ЛФК, відновлювальні масажі й т.д.). Допомагає при м'язовій втомі. NeoRhythm дозволяє також керувати больовим синдромом, зменшуючи головний біль і біль в шийному відділі хребта.
  • NeoRhythm допомагає зменшити запальну реакцію, викликану стресом, також зменшити занепокоєння, пов'язане зі стресом.
  • Нормалізує сон і доповнює медитативні практики - допомагає заспокоїти розум і зняти напругу, що ідеально підходить для сну і медитацій.

P.S. чому NeoRhythm унікальний інструмент для медитації? У той час як більшість пристроїв на ринку проводять виключно моніторинг активності Вашого мозку під час медитації, NeoRhythm використовує імпульсні електромагнітні хвилі для створення ідеальної атмосфери для вашого розуму, щоб відволіктися від метушні. Все, що залишилося зробити - це закрити очі і розслабитися.