Точна діагностика РДУГ (ТЕСТ MOXO)

Діагностика MOXO – це комп’ютерний тест безперервної продуктивності, який дозволяє діагностувати РДУГ з точністю 90% у дітей і дорослих.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Діагностика MOXO має високу ефективність у вимірюванні наступних показників:

 • Увага – це здатність не тільки визначати цільовий об’єкт, але і можливість на ньому зосередитися.
 • Узгодженість дій – здатність реагувати в потрібний час і точно.
 • Імпульсивність – тенденція діяти необдумано: спочатку робити, а потім думати.
 • Гіперактивність – надмірна активність, коли в цьому немає необхідності. Може бути як моторною, так і мовною.

Процес тестування: Тест розроблений у двох версіях: для дітей (6 -12 років), а також підлітків і дорослих (13 -70 років).

Тест складається з восьми етапів (рівнів). Загальна тривалість складає 14,5 хвилин в дитячій версії та 18,5 хвилин – в дорослій.

Щоб зосередитися на, здавалося б, простому завданні, випробовуваний повинен ігнорувати візуальні та звукові відволікаючі подразники. Так само, як йому доводиться робити це в реальному житті. В процесі проходження тесту на екрані з’являються різні візуальні та звукові відволікаючі перешкоди (наприклад, анімаційні зображення тварин або звук гавкаючого собаки), які зустрічаються в повсякденному житті. Подразники з’являються в різних комбінаціях і тимчасових інтервалах, що імітує перешкоди уваги з реальних життєвих ситуацій.

Результатами тесту є чисельні значень симптомів РДУГ, а також графіки активності випробуваного на кожному з 8 етапів тестування. Результати програма видає відразу після проходження тесту.

Що робити при позитивному результаті тесту?

Якщо РДУГ підтвердитися результатами тесту, потрібно починати корекцію поведінки та уваги. Це можна і потрібно робити самостійно, в домашніх умовах, але крім цього, ми рекомендуємо скористатися наявними можливостями нашого центру:

 • спеціальні фізичні вправи;
 • корекційні заняття;
 • апаратна корекція.

Діагностика симптомів РДУГ є надзвичайно важливою, адже розлад розвитку і його прояв присутні з раннього дитинства, вони “вбудовані” в темпераменті дитини, а не є чимось тимчасово набутим.

Діагностика рекомендована до використання Національною Академією педагогічних наук України, що підтверджено сертифікатом Українського Науково-методичного Центру Практичної Психології та Соціальної Роботи. З 1 серпня 2019 Діагностика МОХО рекомендована Міністерством освіти і науки України. Зараз вона використовується в США, Ізраїлі та країнах Європи. Якщо ви помітили труднощі концентрації уваги, гіперактивність або некеровану імпульсивність у своєї дитини, тоді не зволікайте.

Приділіть менше 20 хвилин для точної діагностики РДУГ з MOXO!

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com