Лікувальний масаж

Лікувальний масаж може застосовуватися з самого юного віку (вже з другого місяця життя) в лікувально-профілактичних цілях для прискорення фізичного розвитку, поліпшення моторики та сенсорики дитини.

За допомогою масажу можна поліпшити кровообіг та м’язовий тонус, позитивно вплинути на роботу нервової системи, підвищити захисні сили організму проти інфекцій.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Кому рекомендовано лікувальний масаж?

Лікувально-профілактичний масаж може призначатися при широкому спектрі патологічних станів. В першу чергу це проблеми, що пов’язані з порушенням кровообігу. Найпоширеніший приклад – проблеми кровообігу в шийному відділі, які можуть призводити до недостатнього постачання тканин мозку киснем та викликати підвищену сонливість, млявість, головні болі, проблеми з концентрацією. Провокувати це можуть різні фактори, в тому числі сутулість, м’язові спазми, викривлення шийного відділу, які призводять до перетискання кровоносних судин. Правильно виконаний масаж дозволить поліпшити кровообіг та значно поліпшити стан.

Масаж рекомендується як частина комплексного лікування для дітей з ортопедичними та неврологічними порушеннями. За допомогою лікувального масажу можна поліпшити стан нервової системи й тим самим усунути головний біль і біль у м’язах неврологічної природи.

Методику також з успіхом застосовують для реабілітації після перенесених травм та інфекційних захворювань.

Які проблеми допоможе вирішити лікувальний масаж?

Курс лікувального масажу допоможе:

 • Нормалізувати кровообіг шийного відділу та головного мозку. У зоні дії знаходяться комірцева зона, шийний відділ, паравертебральні зони та плечовий пояс. Масаж цих зон може також призначатися дітям, які страждають на енурез, нервові тики, неврастенію.
 • Стимулювати мовні зони та активувати мовний центр. За допомогою масажу можна стимулювати ділянки, які відповідають за формування та синтез мовлення. Рекомендується дітям з алалією, дизартрією, ринолалією, заїканням та іншими порушеннями мови.
 • Ефективно боротися з ортопедичними порушеннями. При порушеннях постави, сколіозах, остеохондрозі, плоскостопості, вальгусній деформації стоп та ряді інших проблем опорно-рухового апарату призначається лікувальний ортопедичний масаж.
 • Крім того, масаж з елементами лікувальної фізкультури призначають дітям першого року життя. Він дозволяє прискорити розвиток моторики, рефлексів, які забезпечують збереження певного положення тіла в просторі, зміцнюють м’язи. Крім того, масаж покращує нейро-м’язову провідність та позитивно впливає на психоемоційний стан дитини.

Скільки потрібно сеансів масажу?

Тривалість курсу масажу підбирається індивідуально з урахуванням попередньо проведеної діагностики та особливостей розвитку і стану. Зазвичай призначається 10-15 сеансів. Процедури проводяться щодня.

Лікувальний масаж може призначатися в комплексі з іншими методами, наприклад, з лікувальною фізкультурою, адаптивною фізкультурою та нейрокорекцією.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com