Заняття з логопедом-дефектологом

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Дитина не народжується зі сформованою вимовою. Поступово, крок за кроком, вона вчиться правильно і чітко вимовляти звуки, пов’язувати між собою слова, будувати речення, ясно і послідовно викладати свої думки. Але, на жаль, іноді мовленнєвий розвиток відбувається з запізненням. У сьогоднішньому мегаполісі кожна третя дитина до 3-3,5 років не говорить або говорить поодинокі слова. Професійною мовою це звучить як мовна (ЗРМ) або психо-мовна (ЗПМР) затримка. Психологічні, неврологічні та органічні порушення можуть перешкоджати природному розвитку здатності говорити.

Відповідно до сучасних досліджень, в ранньому віці мозок дитини набагато швидше здатний засвоїти рідну мову. Чим раніше ви звернетеся до логопеда, тим більше можливостей буде у дитини для правильного розвитку, адже мова, як вища психічна функція, є основою й інструментом пізнання навколишнього світу, знайомства з новим, спільних ігор і отримання знань в школі.

Діяльність логопеда-дефектолога нашого центру спрямована на усунення всіх видів мовних порушень у дітей від 1,5 років, а саме: дислалия, дизартрія, логоневроз (заїкання), ринолалия, порушеннями читання, письма та рахунку (дислексія, дізграфія) і т.д . Ми пропонуємо корекцію звуковимови, розвиток фонематичного слуху, загальний розвиток мови, логопедичний масаж.

У ранньому віці рівень розвитку дітей відрізняються дуже сильно. Заняття один на один з фахівцем дозволяють приділити максимальну увагу дитині і його станом, знайти до нього підхід і вести роботу найбільш якісно і результативно. Проблеми з промовою негативно позначаються на загальному розвитку дитини, а також тягнуть вторинні порушення вищих психічних функцій – мислення, пам’яті, уваги.

Батьки, пам’ятайте! Мова безпосередньо пов’язана з інтелектуальним і психічним розвитком дитини! На будь-яке відхилення в мовленні дитини варто звертати пильну увагу!

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Вартість

Електроенцефалографічне дослідження (ЕЕГ) діагностика 30 хв 650 грн
Електроенцефалографічне дослідження (Протокол М) дослідження 45 хв 800 грн
Діагностика СДУГ (MOXO-тест) діагностика 60 хв 900 грн
Нічний ЕЕГ-відеомоніторинг діагностика до 12 годин 8000 грн
Реоенцефалографія сеанс 450 грн
Реоенцефалографія протокол М сеанс 650 грн

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
098 7135618

-

Україна, м. Київ
вул. Драгомирова, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com