Транскраніальна мікрополяризація Soterix Medical tDCS

Єдине апаратне забезпечення, перевірене на безпечну та переносиму стимуляцію у багатоцентрових клінічних випробуваннях.

Soterix Medical — світовий лідер у галузі технологій неінвазивної нейромодуляції та комплексного моніторингу мозку.

Транскраніальна стимуляція постійним струмом (tDCS) – це неінвазивна процедура, коли пристрій посилає невеликий постійний струм через шкіру голови для модуляції функцій мозку.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Перелік захворювань, при яких успішно застосовується методика:

 • дитячий церебральний параліч (ДЦП), розлад аутистичного спектра (РАС),
 • моторна/сенсорна алалія,
 • Гіперкінези,
 • синдром дефіциту уваги та гіперактивності (РДУГ),
 • астеноневротичний синдром
 • Дисфункції чи відсутність мовлення
 • та багато інших розладів.

Також метод ТКМП застосовуєтеся й для дорослих.

Яку проблему вирішує?

У багатьох дітей порушена функція певних структур головного мозку та мозочка, на які досить складно, а часто просто неможливо, впливати медикаментозно.

Метод ТКМП дозволяє локально впливати саме на ті структури, функції яких порушені. Постійний електричний струм мінімальної сили сприяє покращенню роботи нейронів та створенню між ними нових зв’язків. Якщо у дитини якась зона навпаки, надмірно збуджена, то цю область за допомогою методики можна, навпаки, заспокоїти, що позитивно вплине на клінічні прояви захворювання.

Безпека апарату:

Апарат оснащений удосконаленою системою управління живленням – CT-LTE, яка є унікальною технологією обмеження потужності та напруги для максимальної безпеки, розробленою виключно компанією Soterix Medical.

Скільки потрібно процедур?

Для успішного застосування цієї методики вкрай важливою є регулярність. Зазвичай лікар призначає 10 процедур по 20 хвилин.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com