Нічний відео ЕЕГ моніторинг

Найбільш інформативним методом аналізу активності головного мозку виступає ЕЕГ-моніторинг сну, тобто електроенцефалографія протягом всієї ночі. Таке дослідження дозволяє оцінити мозкову роботу у всіх фазах відпочинку: період неспання, дрімота, власне сон і етап пробудження.

ЕЕГ відеомоніторинг більш інформативний метод, оскільки під час дослідження вдається отримати більше інформації про роботу мозку. Так, наприклад, саме в ході нічного відпочинку часто проявляється епілептиформна активність, що і дозволяє неврологам поставити точний діагноз та назначити коректне індивідуальне лікування.

У ході такого моніторингу здійснюється відеозапис, що дає можливість зіставляти відеоряд і роботу мозку.

За рахунок цього фахівці можуть:

 • визначити вид нападу;
 • визначити вогнище (область, де є патологічні зміни);
 • оперативно відреагувати, якщо дитині потрібна невідкладна медична допомога.

ЕЕГ моніторинг з відео показаний при проблемах та порушеннях зі:

 • сном (безсоння, поверховий сон, тривожний та нетривалий сон, часті пробудження посеред ночі, нічні кошмари, сомнамбулізм, нетримання сечі);
 • пам’яттю;
 • розумовим розвитком,
 • мовними дефектами;
 • емоційно-психічним станом (дратівливість, агресія, стрес, депресія, тривожність тощо).
 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Підготовка дитини до нічного моніторингу

Особливо важливо детально пояснити, що буде відбуватися, якщо малюк досить тривожний і недовірливий, не відразу звикає до чужих людей. Сама електроенцефалографія є безболісною і не викликає будь-якого фізичного дискомфорту. Спати з електродами зручно, так як використовується спеціальна шапочка та пласкі електроди.

Якщо дитина розуміє сюжетно-рольову гру, ви можете розповісти, що її чекає подорож у космос, але перед цим потрібно буде пройти спеціальну перевірку із застосуванням обладнання. Можна придумати будь-який сюжет, все залежить як від вашої фантазії, так і захоплень та інтересів малюка.

Інші рекомендації з підготовки:

 • напередодні потрібно помити голову, але дорослим після не застосовувати спеціальні засоби укладки;
 • дівчаткам варто зняти різні прикраси (сережки).

Протипоказання для відео ЕЕГ-моніторингу

Абсолютних заборон для проведення такого дослідження немає. До відносних протипоказань, через які таку перевірку роботи і активності головного мозку варто перенести на більш пізній термін, відноситься наступне:

 • простудні хвороби, що викликають підвищення температури;
 • харчові розлади, в тому числі діарея;
 • шкірні висипання і / або рани на голові, куди прикладаються електроди.

Результати моніторингу ЕЕГ

Процесом розшифровки нічного моніторингу займаються функціональний діагност на психофізіолог.

По термінах це займає від 2 до 5 днів. Результат у вигляді роздрукованого та прошитого моніторингу активності головного мозку з висновком та поставлений діагнозом; запис ЕЕГ на флешці.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com