Методика FORBRAIN

Forbrain — результат багатомісячних досліджень. Абсолютно інноваційна запатентована технологія його виготовлення розроблялася в тісній співпраці з всесвітньо відомими фахівцями в сфері акустичної кісткової провідності, які мають повне уявлення про те, як звукові хвилі передаються до внутрішнього вуха.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Forbrain представляє собою міні-гарнітуру для кісткового звукопроведенія, яка оснащена мікрофоном і динамічним фільтром, прикріпленим до дужки такого «електронного» вуха. Багатофункціональну гарнітуру Forbrain можна успішно використовувати в таких ситуаціях, як:

 • Діти, які страждають від розладу дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ): Forbrain може стати додатковим інструментом для прискорення або поліпшення навичок уваги у таких пацієнтів.
 • Діти з діагнозом або з ризиком розладу аутистичного спектру (ASD). Слабкі комунікативні навички у таких дітей є однією з основних характеристик даного розладу, і навіть ті, хто має більш повний функціонал – наприклад з синдромом Аспергера – показують дефектні мовні навички та сенсорні (частково слухові) труднощі. Forbrain може допомогти цим дітям поліпшити їх сенсорну розшифровку слухової інформації, фільтрацію нерелевантних звуків, зменшуючи їх сенсорні труднощі, і в кінцевому підсумку підвищуючи їх навички уваги.
 • У дітей з поганою успішністю з невідомих причин, Forbrain за допомогою всіх вищевказаних механізмів може активізувати ряд змін, які в довгостроковій перспективі можуть вплинути на їх успішність.
 • У людей середнього віку або людей похилого віку, які страждають від труднощів сприйняття мови при шумі сприйняття, Forbrain може стати ефективною тренувальною програмою для поліпшення їх перцептуального потенціалу.
 • У людей, які страждають від шуму у вухах, використання Forbrain може допомогти реорганізувати їх змінену центральну слухову звукову репрезентацію, що призводить до поліпшення їх слухового розладу.

ВАЖЛИВО: У випадку сильних порушень і труднощів, Forbrain НЕ МОЖЕ замінити роботу фахівця (лікаря, логопеда, психолога, вихователя), але може бути додатковим інструментом, щоб значно збільшити їх результати.

Експериментально доведено ефективність використання гарнітури в комплексі з логопедичними заняттями

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Вартість

Електроенцефалографічне дослідження (ЕЕГ) діагностика 30 хв 650 грн
Електроенцефалографічне дослідження (Протокол М) дослідження 45 хв 800 грн
Діагностика СДУГ (MOXO-тест) діагностика 60 хв 900 грн
Нічний ЕЕГ-відеомоніторинг діагностика до 12 годин 8000 грн
Реоенцефалографія сеанс 450 грн
Реоенцефалографія протокол М сеанс 650 грн

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
098 7135618

-

Україна, м. Київ
вул. Драгомирова, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com