Методика FORBRAIN

Forbrain — результат багатомісячних досліджень. Абсолютно інноваційна запатентована технологія його виготовлення розроблялася в тісній співпраці з всесвітньо відомими фахівцями в сфері акустичної кісткової провідності, які мають повне уявлення про те, як звукові хвилі передаються до внутрішнього вуха.

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Forbrain представляє собою міні-гарнітуру для кісткового звукопроведенія, яка оснащена мікрофоном і динамічним фільтром, прикріпленим до дужки такого «електронного» вуха. Багатофункціональну гарнітуру Forbrain можна успішно використовувати в таких ситуаціях, як:

 • Діти, які страждають від розладу дефіциту уваги з гіперактивністю (РДУГ): Forbrain може стати додатковим інструментом для прискорення або поліпшення навичок уваги у таких пацієнтів.
 • Діти з діагнозом або з ризиком розладу аутистичного спектру (ASD). Слабкі комунікативні навички у таких дітей є однією з основних характеристик даного розладу, і навіть ті, хто має більш повний функціонал – наприклад з синдромом Аспергера – показують дефектні мовні навички та сенсорні (частково слухові) труднощі. Forbrain може допомогти цим дітям поліпшити їх сенсорну розшифровку слухової інформації, фільтрацію нерелевантних звуків, зменшуючи їх сенсорні труднощі, і в кінцевому підсумку підвищуючи їх навички уваги.
 • У дітей з поганою успішністю з невідомих причин, Forbrain за допомогою всіх вищевказаних механізмів може активізувати ряд змін, які в довгостроковій перспективі можуть вплинути на їх успішність.
 • У людей середнього віку або людей похилого віку, які страждають від труднощів сприйняття мови при шумі сприйняття, Forbrain може стати ефективною тренувальною програмою для поліпшення їх перцептуального потенціалу.
 • У людей, які страждають від шуму у вухах, використання Forbrain може допомогти реорганізувати їх змінену центральну слухову звукову репрезентацію, що призводить до поліпшення їх слухового розладу.

ВАЖЛИВО: У випадку сильних порушень і труднощів, Forbrain НЕ МОЖЕ замінити роботу фахівця (лікаря, логопеда, психолога, вихователя), але може бути додатковим інструментом, щоб значно збільшити їх результати.

Експериментально доведено ефективність використання гарнітури в комплексі з логопедичними заняттями

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com