АВА (Applied Behavior Analysis)

Метод навчання, за допомогою якого можливо коригувати небажаної поведінки, навчати різним навичкам (соціально-побутовим, комунікативним, академічним) незалежно від рівня розвитку дитини.

  • біоакустична КОРЕКЦІЯ

    0%
  • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

    0%
  • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

    0%
  • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

    0%

Метод затверджений службою охорони здоров’я США та американською асоціацією психологів. Він пройшов необхідне наукове тестування, яке підтверджує практичність, якість і ефективність програми. Даний метод використовується в корекційній педагогіці для вирішення завдань, пов’язаних з особливостями в навчанні та поведінці.

АВА терапію використовують для роботи з дітьми та дорослими, у яких спостерігаються особливості в сприйнятті й засвоєнні інформації, розвитку мовлення та пам’яті. На даному етапі АВА є одним з основних методів реабілітації дітей з розладами аутистичного спектра, чия ефективність підтверджена в науковій літературі.

В рамках ABA-терапії ми представляємо ті чи інші функції, необхідні дитині, у вигляді декількох послідовних дій, кожне з яких буде метою на певному проміжку часу.

Позитивний ефект ABA-терапії заснований на принципі умовного рефлексу: допомагаючи дитині розвивати необхідні навички, ми зміцнюємо кожну з її дій певною винагородою. Це може бути матеріальна винагорода – наприклад, солодощі або якісь речі, які любить. Або емоційна винагорода: обійняти дитину, поцілувати її, поплескати в долоні, надати якусь позитивну увагу.

Набір таких стимулів індивідуальний і залежить від ступеня розвитку аутизму. Чим сильніше відставання в розвитку, тим менш виражені когнітивні здібності, тим імовірніше, що на початковому етапі ефективним підкріпленням будуть тільки матеріальні стимули. І, навпаки, якщо аутистичні риси виражені не надто яскраво, терапевт разом з батьками зосередиться тільки на емоційних стимулах.

Головна мета ABA-терапії – допомогти дитині стати якомога більш самостійною, незалежною. Адже в міру фізичного розвитку життя в суспільстві буде вимагати від дитини певних соціальних умінь і навичок спілкування з іншими людьми, реалізації різних соціальних і професійних ролей.

Тому в міру набуття дитиною найпростіших побутових звичок ABA-терапія переходить до розвитку її соціальних і комунікативних навичок, її взаємодії з однолітками та найближчим оточенням.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

НАША КОМАНДА

Сторожук Мария Викторовна

Сторожук Марія Вікторівна

Співзасновник, психолог, сертифікований фахівець методу біоакустичної корекції

Докладніше

Що про нас говорять

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com