ВИКТОРИЯ РОМАНЧЕНКО

Вікторія Романченко

Психолог, спеціаліст супроводу аудіо-вокальних занять

Освіта:

  • Вищий навчальний заклад Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка 2014-2019. Диплом бакалавра за спеціальністю «Дошкільна освіта». Вихователь дітей дошкільного віку.
  • Диплом магістра Спеціальність: викладач дошкільної педагогіки та психології, організатор дошкільної освіти.

Додаткова освіта:

  • У Києві в лютому 2020 року було пройдено тренінг із запуску мовлення у дітей, які не розмовляють, на базі корекційного центру «Розвиток»;
  • У Києві у травні 2020 року, було пройдено вебінар на тему: «Формування комунікативних навичок у дітей з особливими освітніми потребами»

Напрямки в роботі:

  • Розвиваючі заняття, ігрова психотерапія;
  • Супровід методу Томатіс-терапії та Саундсорі;
  • Розвиваючі заняття з використанням гарнітури Форбрейн.

Відгуки про лікаря

11a

Анастасия


Александр прекрасный квалифицированный специалист! Мы проходили и микро поляризацию и БАК, результаты очень хорошие. У Александра к каждому индивидуальный подход. Дети его очень любят. Родителям он всегда даст развёрнутый ответ на все вопросы, не жалеет своих знаний. Врач работает не за деньги а на результат!


12a

Ирина


Корекційний Центр «Розвиток» это очень быстрые и яркие результаты, благодаря индивидуальному подходу к клиенту, с учетом его целей и задач, прекрасные специалисты, безупречная организация процесса, великолепная тёплая атмосфера


Главная

Светлана Миронова


Саш, Здравствуйте! Сегодня у Лизки большой прорыв в социализации??в Детский сад сама побежала, а в детском кафе прям подружилась с мальчиком, ходили за ручки ?☺️ вместе играли и детей из детской комнаты не выпускает ? и на контакт прям идёт, а не как прежде только смотрела. Спасибо Вашему центру ??????


Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com