Бос терапія (біологічний зворотній звʼязок) Комплекс «АмбліокорТМ – 01-ЗрС»

Адаптивна саморегуляція психоемоційного стану людини із застосуванням відео компʼютерного аутотренінгу на основі комплексу «АМБЛІОКОРТМ-01Р»

 • біоакустична КОРЕКЦІЯ

  0%
 • мультисенсорна ТЕРАПІЯ

  0%
 • ТОМАТІС ТЕРАПІЯ

  0%
 • СЕНСОМОТОРНА КОРЕКЦІЯ

  0%

Апаратний комплекс «АмбліокорТМ-01Р»

Призначений для проведення сеансів-тренінгів з відеокомп’ютерним зовнішнім зворотним зв’язком по шкірно-гальванічній реакції, частоті серцевих скорочень, електроміограмі та фотоплетизмограмі.
Комплекс реалізує технологію нейробіоуправління, коли кожне спонтанне відхилення фізіологічних параметрів асоціюється з позитивними чи негативними мотиваційними стимулами. При правильній поведінці на екрані монітора комп’ютера йде обраний пацієнтом фільм, при неправильному екран гасне. Нормалізація психофізіологічного стану та вироблення нових стійких динамічних стереотипів поведінки, навичок та функціонального стану досягається активацією, відновленням та тренуванням ендогенних механізмів саморегуляції.

Основні показання до застосування відео компʼютерно зовнішнього зворотнього зв’язку:

Апаратний комплекс «Ауторелакс» («АмбліокорТМ-01Р») призначений для профілактики та лікування психофізіологічної дезадаптації, захворювань психічного, невротичного, психоемоційного, психосоматичного, соматоформного, поведінкового та нейроендокринного генезу, надання антистресової допомоги та релаксації.

До цієї групи патологічних станів, в першу чергу, необхідно віднести невротичні, пов’язані зі стресом та соматоформні розлади:

 • Фобічні тривожні розлади.
 • Панічні стани (епізодична пароксизмальна тривожність).
 • Змішаний тривожний та депресивний розлад.
 • Обсесивно-компульсивний розлад.
 • Реакція на тяжкий стрес та порушення адаптації.
 • Посттравматичний стресовий розлад.
 • Розлади адаптаційних реакцій.
 • Дисоціативні (конверсійні розлади).
 • Соматоформна дисфункція вегетативної нервової системи.
 • Інші невротичні розлади.

Спеціаліст також може успішно використовувати відеокомп’ютерний зовнішній зворотний зв’язок для зняття психоемоційної та м’язової напруги при комплексному лікуванні низки психічних розладів та розладів поведінки, що починаються в дитячому та підлітковому віці, хвороб патологічної залежності (алкоголізм, наркоманія, куріння), психосоматичних порушень.

Переваги

dev-ico (11)

Перевірені міжнародні методики для ефективної нейрореабілітації

dev-ico (9)

Нормалізація і поліпшення нейрофізіологічного потенціалу дітей та дорослих

dev-ico (3)

Команда фахівців, які працюють в рамках загального наукового підходу

dev-ico (5)

Унікальна установа, що об'єднує медицину, психологію, біофізику, а також функціональну діагностику.

Що про нас говорять

Відмінно
На основі 41 рецензії
Дымнич Ирина
Дымнич Ирина
17/11/2023
Вітаю! Я мама дівчінки, яка погано розмовляє! Мені рекомендували цей центр і я звернулась за допомогою! Тут мені дитину діагностували і прописали лікування! Шлях не швидкий, але я бачу фантастичні успіхи! Тут у центрі знаходиться відразу все( нейропсихолог, масажист,логопед,БАК,ТОМАТІОС терапія)
Andrew Butko
Andrew Butko
22/09/2023
Пишу відгук після року реабілітації. Взагалі спочатку потрапили до невролога (в іншому місці), не сказала нічого, пішли до іншого - аналогічна ситуація. Дитина 2.10 років не реагувала на ім’я, була емоційна. Але я як тато нервував, тому шукав рішення. На форумах прочитав про лікаря Сторожук та клініку, яка спеціалізується на лікуванні дітей з особливостями у розвитку. Записалися, зробили ЕЕГ, на консультації нам сказали, що є збудження нервових центрів, направили на доплерографію (виявили проблеми з судинами)- нам також лікар прописав курс методів та занять. Місяць ми інтенсивно займалися , потім перерва, пролікували судини, повторний аналіз був хороший; дитина одразу стала більш спокійною, почалися слова…підключили логопеда. Зараз кожні пів року робимо контрольне ЕЕГ. Дитині вже 4: ходить в садок, має друзів, розвивається. Дуже рад, що не зупинився рік тому і шукав)
Светлана Кузнецова кузнечик
Светлана Кузнецова кузнечик
04/08/2023
Дуже оперативно вдалося записатись на діагностику та консультацію, дуже цікаві пакети для економії, нажаль до ведучого спеціаліста на найближчий час не вдалось записатись, але коли потрапили на консультацію зрозуміли чому, дуже дякую!
Устим Харицький
Устим Харицький
29/07/2023
Звернувся за консультацією до психофізіолога з проблемою відчуття постійного підвищеного тиску, головних болей, втомлюваності, виснаження. Обрав саме цю клініку за рекомендацією знайомих. Дівчата записали на діагностику та консультацію психофізіолога Сторожук. Лікар, аналізуючи стан ритмів мого мозку (та й взагалі багато чого мені розповів цікавого), вказав на можливі проблеми з судинами шиї та голови. Я звичайно зробив доплер, та виявилися сильні спазми. Лікар прописав препарати, розслабляючий масаж та neurofeedback). Після одного курсу як новий Я ????: сплю, продуктивність топ. Це все було 5 місяців тому, через місяць повторна діагностика і подивимось на результат. Команда класна, лікар розумний, все по факту каже. Дуже вдячний вам!
Алексей Шестопал
Алексей Шестопал
15/07/2023
Дитині 7 років, йти до першого класу. Поведінка дуже активна, мало контрольована. Нам одразу ставили СДУГ. Шукали лікування. І саме в цій клініці запропонували пройти повну діагностику СДУГ. То ж тест МОХО не підтвердив гіперактивність. А зробивши електроенцефалограму, лікар пояснив у чому причина такої поведінки та неуважності. Збудження і незрілість. Тому зараз коригуємо. Як гора з плечей) тому що СДУГ не лікується. І, дякуючи цьому центру, ми тепер знаємо, у чому проблема і як лікувати)

Спробуйте стікерпаки нашого центру

перейдіть за посиланням для завантаження

О центре

Залишилися питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

dev-logo (2)

098 7135618
063 7308642

-

Україна, м. Київ
вул. Андрія Верхогляда, 4

-

rozvutok.psy@gmail.com